Sesje ciążowe

fotomia.pl zdjęcia noworodków Ostrołęka sesja noworodkowaOstrołęka sesja niemowlęca Ostrołęka zdjęcia noworodków Warszawa sesja noworodkowa Warszawa sesja niemowlęca Warszawa newborn photography fotografia noworodkowa Ostrołęka fotografia niemowlęca Warszawa fotografia noworodkowa Warszawa fotografia dziecięca Warszawa fotografia dziecięca Ostrołęka fotografia dzieci Warszawa fotografia dzieci Ostrołęka fotograf Warszawa fotograf Ostrołęka fotograf dziecięcy Ostrołęka fotograf dziecięcy baby photography newborn  fotomia.pl zdjęcia noworodków Ostrołęka sesja noworodkowaOstrołęka sesja niemowlęca Ostrołęka zdjęcia noworodków Warszawa sesja noworodkowa Warszawa sesja niemowlęca Warszawa newborn photography fotografia noworodkowa Ostrołęka fotografia niemowlęca Warszawa fotografia noworodkowa Warszawa fotografia dziecięca Warszawa fotografia dziecięca Ostrołęka fotografia dzieci Warszawa fotografia dzieci Ostrołęka fotograf Warszawa fotograf Ostrołęka fotograf dziecięcy Ostrołęka fotograf dziecięcy baby photography newborn  fotomia.pl zdjęcia noworodków Ostrołęka sesja noworodkowaOstrołęka sesja niemowlęca Ostrołęka zdjęcia noworodków Warszawa sesja noworodkowa Warszawa sesja niemowlęca Warszawa newborn photography fotografia noworodkowa Ostrołęka fotografia niemowlęca Warszawa fotografia noworodkowa Warszawa fotografia dziecięca Warszawa fotografia dziecięca Ostrołęka fotografia dzieci Warszawa fotografia dzieci Ostrołęka fotograf Warszawa fotograf Ostrołęka fotograf dziecięcy Ostrołęka fotograf dziecięcy baby photography newborn  fotomia.pl zdjęcia noworodków Ostrołęka sesja noworodkowaOstrołęka sesja niemowlęca Ostrołęka zdjęcia noworodków Warszawa sesja noworodkowa Warszawa sesja niemowlęca Warszawa newborn photography fotografia noworodkowa Ostrołęka fotografia niemowlęca Warszawa fotografia noworodkowa Warszawa fotografia dziecięca Warszawa fotografia dziecięca Ostrołęka fotografia dzieci Warszawa fotografia dzieci Ostrołęka fotograf Warszawa fotograf Ostrołęka fotograf dziecięcy Ostrołęka fotograf dziecięcy baby photography newborn  www.fotomia.pl fotografia dziecięca ciążowa                                                               www.fotomia.pl fotografia dziecięca ciążowa  fotomia.pl zdjęcia noworodków Ostrołęka sesja noworodkowaOstrołęka sesja niemowlęca Ostrołęka zdjęcia noworodków Warszawa sesja noworodkowa Warszawa sesja niemowlęca Warszawa newborn photography fotografia noworodkowa Ostrołęka fotografia niemowlęca Warszawa fotografia noworodkowa Warszawa fotografia dziecięca Warszawa fotografia dziecięca Ostrołęka fotografia dzieci Warszawa fotografia dzieci Ostrołęka fotograf Warszawa fotograf Ostrołęka fotograf dziecięcy Ostrołęka fotograf dziecięcy baby photography newborn

 

 

Tego typu sesje zdjęciowe najlepiej jest wykonywać ok. 7-8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek Mamy jest  już widoczny, a jednocześnie Mama jest jeszcze na tyle spokojna i zrelaksowana, że chętnie współpracuje ze mną, nie myśląc o tym, że poród tuż tuż…

 Jeśli pogoda sprzyja, sesje możemy wykonać w plenerze, w ulubionych miejscach Rodziców, w ogrodzie, parku, itp. Jeśli Rodzice nie są zdecydowani gdzie mają odbyć się zdjęcia, ja doradzam odpowiednie dla Nich miejsce, sprawdzone i bezpieczne, gdzie mogą w pełni uczestniczyć w sesji.

Okres ciąży to jeden z najpiękniejszych i najbardziej magicznych momentów w życiu, dlatego warto jest uwiecznić te chwile na fotografiach. Przy odrobinie mojej pomocy wyeksponujemy prawdziwe piękno tego wyjątkowego stanu, jakim jest oczekiwanie na Maleństwo.

 

Sesje noworodkowe  (5-14 dzień życia Maluszka)

   fotomia.pl_fotografia noworodkowa (1)fotomia.pl fotografia noworodkowa   sesja noworodkowa warszawa fotografia noworodkowa warszawa fotomia.pl  www.fotomia.pl fotografia noworodkowa   www.fotomia.pl   www.fotomia.pl fotografia noworodkowa

Najmniejsze Maluszki wymagają szczególnego traktowania. Są delikatne i dopiero przyszły na świat, dlatego sesje noworodkowe są tak wyjątkowe. Zdjęcia odbywają się zazwyczaj w zaciszu domu, gdzie Maluszki czują się najbezpieczniej. Dodatkowo sytuacja jest o tyle komfortowa dla świeżo upieczonych Rodziców, że czują się swobodnie we własnym otoczeniu, dlatego to ja dojeżdżam do domu najmniejszych Modeli ze swoim mini studiem (najlepszej jakości sprzęt Canon, tła, oświetlenie) oraz wszelkiego rodzaju akcesoriami, dodatkami i gadżetami (koszyczki, czapeczki, opaski, kokony, chusty itp.). Jeśli Rodzice mają ochotę i życzenie wykorzystania własnych akcesoriów do zdjęć lub preferują zdjęcia zupełnie bez dodatków, oczywiście ja się dostosowuję i w pełni rozumiem ich decyzję.

Sesje noworodkowe wykonuję między 5 a 14 dniem życia Dziecka. To czas, gdy Noworodki są jeszcze bardzo plastyczne, chętnie i dość łatwo układają się w słodkie pozy (np. z rączkami pod bródką), nie przeszkadza im dźwięk migawki czy dodatkowe oświetlenie. W tym okresie zazwyczaj nie występują kolki, dzieci przesypiają głębokim snem większą część sesji i nie rozprasza ich jeszcze otoczenie. Zdjęcia najczęściej wykonywane są na golaska, dlatego zawsze przywożę ze sobą dmuchawę, co zapewnia dziecku ciepło i komfort.

Sesja trwa około 3-3,5 godziny ale jej ostateczny czas trwania zależy od każdego Dziecka indywidualnie, Maluszki mają nieograniczony czas na przytulenie się do Mamy czy Taty, karmienie czy odpoczynek. To ja dostosowuję się do każdego małego Modela. Pośpiech nie jest tu wskazany.

Bardzo ważnym elementem mojej pracy jest doświadczenie. Sama jestem mamą, dlatego w pełni rozumiem obawy i niepewność Rodziców na temat przebiegu sesji klikudniowego Bąbelka. Wasze Maleństwo nie jest pierwszym moim malutkim dzieckiem, dlatego nie ma powodu do strachu. Mam wprawę w noszeniu, układaniu czy zapewnieniu Dziecku maksymalnego bezpieczeństwa.

Sesję noworodkową najlepiej jest zamówić będąc jeszcze w ciąży, żeby spokojnie zapoznać się ze szczegółami przebiegu takiej sesji. Warto jest spotkać się na rozmowę,  w trakcie której odpowiem chętnie na wszystkie pytania i rozwięję wszelkie wątpliwości. Jeśli nie udało się zamówić sesji  w tym czasie, można napisać do mnie lub zadzwonić zaraz po porodzie (tu przyda się Tata lub ktoś bliski do pomocy) i postaramy się umówić na zdjęcia.

Sesje niemowlęce (3 tygodnie- 6 miesięcy życia Maluszka)

    www.fotomia.pl fotografia noworodkowa   fotografia noworodkowa Warszawa Ostrołęka  fotografia noworodkowa Warszawa Ostrołęka  fotografia noworodkowa Warszawa Ostrołęka            
  www.fotomia.pl fotografia noworodkowa  www.fotomia.pl fotografia noworodkowa  www.fotomia.pl fotografia noworodkowa

Niemowlęta są rozkosznymi modelami. Jeszcze nie w pełni świadome własnego ciała pozwalają ułożyć się w koszyczkach czy wiaderkach, jednak z drugiej strony ich rozwój staje się na tyle intensywny, że czasem niełatwo jest opanować takiego kilkumięsięcznego Modela. Czasem zdarza się, że dziecko zaśnie ale to już nie jest sen głęboki i wystarczy lekki hałas, a dziecko otwiera oczy. Tu potrzebne jest doświadczenie fotografa. Podczas sesji niemowlęcej można uchwycić pierwsze świadome uśmiechy, piękne dźwiganie główki przez Maluszki, pierwsze ruchy w kierunku poznawania własnego ciała.

Sesje brzdąców (6 miesięcy – ok. 2 latka życia Maluszka)

          

Sesje brzdąców są niesamowicie zabawne i radosne. Dzieciaczki w tym wieku pokazują już swój charakterek, trzeba czasem kilka minut poświęcić na przekonanie Modela, że jednak ta sesja zdjęciowa to dobry pomysł. Jednakże każde spotkanie z takimi maluchami to niezła zabawa, dzieci potrafią być zaskakująco wytrzymałe, drzemią w nich jakieś ukryte pokłady energii, kóre wyzwalają się w czasie robienia zdjęć.

Sesje brzdąców są szczególnie udane w plenerze, można wykorzysta wtedy przeróżne stylizacje. Warto jest zatem poczekać chwilę aż zrobi się ciepło i zamówić taką radosną, pełną życia sesję brzdąca.

Sesje starszaków (2 – 10 lat)

              

Zdjęcia starszaków wyglądają podobnie jak sesje brzdąców, z tym, że można już spokojnie dogadać się z małymi Modelami. Wszelkie dolegliwości związane z okresem niemowlęctwa już minęły, teraz w błyskawicznym tempie rozwija się ciekawość świata. Tutaj polecam szczególnie sesje plenerowe (o każdej porze roku), dzięki czemu dzieci w czasie zdjęć są swobodne i naturalne, o pozwala mi uchwycić ich piękno w ruchu. Nie ma ograniczeń jeśli chodzi o pomysły na sesję, mogę biegać, wspinać się na zjeżdżalnię, pluskać się w kałużach, kłaść z Modelami na piasku…                            "Sky is the limit"

 Sesje nastolatków (11 – 18 lat)

www.fotomia.pl fotografia dziecięca   www.fotomia.pl fotografia dziecięca   www.fotomia.pl fotografia dziecięca   www.fotomia.pl fotografia dziecięca   www.fotomia.pl fotografia dziecięca

Dorosłe dzieciaki ( 18 +)

    www.fotomia.pl  www.fotomia.pl fotografia dziecięca

 

**** Pięknym prezentem z okazji narodzin dziecka, pierwszych urodzin malucha czy z okazji Chrztu św. mogą być zaproszenia na sesję zdjęciową Fotomia.pl w postaci bonów podarunkowych 

 

www.fotomia.pl fotografia dziecięca  www.fotomia.pl fotografia dziecięca  www.fotomia.pl fotografia dziecięca

 

 

 

 

**** 

 Fotomia.pl działa głównie na terenie województwa mazowieckiego (Ostrołęka, Warszawa) ale oczywiście istnieje możliwość dojechania do małych modeli na terenie całej Polski

Jeśli są Państwo zainteresowani sesją zdjęciową zapraszam do kontaktu mailowego:

studio@fotomia.pl

lub poprzez formularz KONTAKT

 

do zobaczenia na sesji …   :)