Kontakt

 

Marta Góralska-Wołosz  

ARTYSTYCZNA FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

**** SESJE Z DOJAZDEM DO DOMU MALUSZKA ****

 OSTROŁĘKA – WARSZAWA- WOJ. MAZOWIECKIE

 

email: studio@fotomia.pl

tel. 697 252 085

Galeria na Facebooku

 

Skontaktuj się przez formularz:

Imię i nazwisko oraz miejscowość(wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Informujemy, że:

• Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest Fotomia.pl Marta Góralska-Wołosz z siedzibą w Ostrołęce, ul Guliwera 6, 07 – 410 Ostrołęka, tel. 697 252 085, e-mail: studio@fotomia.pl zwana dalej Firmą.
• Dane osobowe są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu społecznego w celu realizacji Pani/Pana reklamacji, informacji zawartej w wyżej przesłanej korespondencji. Szczegółowe informacje dotyczące prywatności, bezpieczeństwa i danych osobowych znajdują się Polityce prywatności dostępnej na stronie internetowej www.fotomia.pl

Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U.2017.1907 z późn. zm.), na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu kontaktowym numer telefonu informacji handlowej oraz marketingowej kierowanej do mnie przez Fotomia.pl Marta Góralska-Wołosz z siedzibą w Ostrołęce, ul Guliwera 6, 07 – 410 Ostrołęka

Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej informacji handlowej oraz marketingowej kierowanej do mnie przez Fotomia.pl Marta Góralska-Wołosz z siedzibą w Ostrołęce, ul Guliwera 6, 07 – 410 Ostrołęka.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fotomia.pl Marta Góralska-Wołosz z siedzibą w Ostrołęce, ul Guliwera 6, 07 – 410 Ostrołęka, tel. 697 252 085, e-mail: studio@fotomia.pl, moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu kontaktowym, w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość..