O mnie

Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył       -  Robert Bresson

 

Tak właśnie staram się wykonywać swoją pracę – uwieczniam to, co mogłoby być niezauważone….

Fotografia była od zawsze moją pasją, każdą wolną chwilę spędzałam z aparatem. Znikałam na długie godziny w plener, gdzie podpatrywałam ukradkiem naturę. Odkąd pojawił się na świecie mój synek, zaczęłam uwieczniać każdą chwilę z jego życia… i tak zaczęła się moja praca z dziećmi… od tej pory nie wyobrażam sobie innego zajęcia. Sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce dostarczają mi niesamowitą przyjemność, a radość na twarzach dumnych rodziców sprawia, że to co robię ma sens.

Mam doświadczenie w sesjach noworodkowych, niemowlęcych i sesjach starszych dzieci, dlatego możecie mi Państwo powierzyć Wasze pociechy, a razem stworzymy piękne fotografie, uwieczniające najważniejsze momenty życia Waszych dzieci.

 

 

 

www.fotomia.pl fotografia noworodkowa

Chciałabym, żeby moje fotografie poruszały Wasze serca, chcę tworzyć ponadczasowe portrety, uwieczniające najpiękniejsze chwile z życia Waszego Dziecka. Chciałabym, żeby moje zdjęcia tworzyły niezapomnianą pamiątkę na całe życie… pamiątkę, do której wraca się po latach z łezką na policzku, wspominając beztroskie dzieciństwo Waszego Maleństwa. Chcę zatrzymać te chwile na całe życie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Marta Góralska-Wołosz